Bal trzyma poziom

Data publikacji: 2017-03-01

W ostatnią sobotę karnawału 2017 odbyła się druga edycja Charytatywnego Balu Sportowca, organizowanego wspólnie przez Fundację „Absolwent” i tygodnik „Życie Gostynia” oraz niezastąpionych przyjaciół Fundacji: Izabelę Dereszewicz, Ewę Misiaczyk, Piotra Gorynię, Jędrzeja Kędziorę i Tomasza Bartona. Przybyli goście, dzięki gościnności Pani Marii Mróz, bawili się kolejny raz na Sali bankietowej w Borku Wielkopolskim. Bal był kulminacyjnym punktem trwającego parę tygodni plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca oraz Trenera Powiatu Gostyńskiego roku 2016, bowiem to właśnie w czasie balu miała miejsce Gala i rozdanie nagród zwycięzcom plebiscytu – więcej informacji tutaj .

Podczas balu jak zwykle nie zabrakło atrakcji – tradycyjnie już była licytacja oraz loteria fantowa, w puli których znalazły się m.in. robot myjący do okien, rzeźba i obrazy, wejściówki VIP na mecz Lecha, vouchery na zabiegi medycyny estetycznej czy koszulka z odręcznym autografem Kamila Stocha. Na gości czekała także niespodzianka artystyczna w postaci występu Krzysztofa Antkowiaka- niezwykle utalentowanego piosenkarza, którego większość zna i pamięta z czasów jego młodości i niezapomnianego „Zakazanego owocu”. Zaprezentował on oczywiście szerszy repertuar utworów a bisom zdawało się nie być końca.

Po raz kolejny doskonałej zabawie przyświecał niezmiennie jeden, główny cel- zebranie jak największej puli środków na stypendia sportowe dla najzdolniejszych młodych sportowców naszego powiatu. Goście balu i sponsorzy zewnętrzni nie zawiedli i choć frekwencja była niższa niż w roku poprzednim to wynik i tak wywołuje ogromny uśmiech zadowolenia na naszych twarzach – udało się zebrać 22 300,00 PLN na wsparcie rozwoju sportowego naszej młodzieży! Wielkie dzięki wszystkim, którzy się przyczynili do tego sukcesu!

Już wkrótce zamieścimy informacje dot. nowego rozdania stypendiów sportowych (dodamy do pobrania na stronie także odświeżony wniosek oraz nowy regulamin).